Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Dost Fındık Gıda Kuy. İnş. Taah. Nak. Turz. Müh. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. 

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenliği 

Ziyaretçilerimizin sitemize üyelik, hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. ziyaretçinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece ziyaretçi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece ziyaretçi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Ayrıca üyelikleri  sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif hizmetlerin Dost Fındık Gıda Kuy. İnş. Taah. Nak. Turz. Müh. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi, hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Dost Fındık Gıda Kuy. İnş. Taah. Nak. Turz. Müh. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir. 

Ziyaretçi bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

E-Posta Güvenliği

 E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. 

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar 

Sitemizde başka sitelere bağlantı verilebilir. Firmamız, bu bağlantı(link)lar vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece sitemizin kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

 

Fikri Mülkiyet Hakkı 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Firmamız ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Dost Fındık Gıda Kuy. İnş. Taah. Nak. Turz. Müh. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@dostfindik.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.